-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-03-27-008571-a
Торги не відбулися
134 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 670.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 670.00 UAH
Номер:
56057d790f0141609448583459fd3852
Внутрішній номер закупівлі:
24847384
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-27-008571-a
Замовник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанова Світлана Станіславівна +380980818180 stepanova-sveta1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
134 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2025 15:41 - 01.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2025 15:41 - 04.04.2025 00:00
Аукціон:
04.04.2025 14:48 - 04.04.2025 15:11
Період кваліфікації:
04.04.2025 15:11 - 11.04.2025 16:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴134 000.00 Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)