• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)

Оголошено тендер

134 000.00 UAH
Номер: 1e3b71467c70425c9576dfdbb8570fa5
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-03-27-006861-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
Замовник: ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
Очікувана вартість: 134 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування: 27.03.2025 12:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 2 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума134 000.00 UAH