• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED K5504VA-MA390 (90NB0ZK2-M00NM0) Midnight Black (або еквівалент)

Торги не відбулися

60 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер: 464071990f2c41508d092057899bfb92
Внутрішній номер закупівлі: 24897962
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-02-011381-a   
Замовник: ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
Контактна особа: Степанова Світлана Станіславівна +380980818180 stepanova-sveta1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.04.2025 16:11 - 08.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.04.2025 16:11 - 11.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴60 000.00 Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED K5504VA-MA390 (90NB0ZK2-M00NM0) Midnight Black (або еквівалент)