-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моноблоки
Тендер Prozorro UA-2024-09-06-012220-a
Торги не відбулися
470 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 353.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 353.00 UAH
Номер:
6ce8aff20eea4e3e97c2ee8565a50b1b
Внутрішній номер закупівлі:
22516408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-06-012220-a
Замовник:
ТОВ ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанова Світлана Станіславівна +380980818180 svetaurist2801@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
470 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2024 18:09 - 11.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2024 18:09 - 14.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴470 600.00 Моноблок