-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Моноблоки
Оголошено тендер
470 600.00
UAH
Номер:
7153dce6c3124fcd952f2b4291368708
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-06-013750-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТОВ ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
470 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Моноблоки
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
06.09.2024 16:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
моноблоки
Кількість
13 штука
Період постачання
до 18.10.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума470 600.00 UAH