-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-04-23-001514-a
Торги не відбулися
78 333.33
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 391.67 UAH
мін. крок: 0.5% або 391.67 UAH
Номер:
830ba12b914d4b8cb5564991fc585c6f
Внутрішній номер закупівлі:
25085546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-23-001514-a
Замовник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанова Світлана Станіславівна +380980818180 stepanova-sveta1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
78 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
23.04.2025 09:53 - 28.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.04.2025 09:53 - 01.05.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴78 333.33 Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)