• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)

Оголошено тендер

94 000.00 UAH
Номер: a0cf0125154744a9ab02e3e166b42c36
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-04-23-001267-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
Замовник: ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
Очікувана вартість: 94 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування: 23.04.2025 09:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук ASUS Vivobook S 16 OLED S5606MA-MX089 (90NB12E3-M005U0) Neutral Black (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 2 штука
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума94 000.00 UAH