-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED S5507QA-MA004W (90NB14Q2-M004C0) (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2025-05-08-007201-a
Завершена
60 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 360.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 360.00 UAH
Номер:
97803d19b9de476caf7d71ff4462a9ae
Внутрішній номер закупівлі:
25239291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-08-007201-a
Замовник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанова Світлана Станіславівна +380980818180 stepanova-sveta1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.05.2025 13:24 - 13.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.05.2025 13:24 - 16.05.2025 00:00
Період кваліфікації:
16.05.2025 00:00 - 19.05.2025 12:41
Період завантаження договору:
25.05.2025 00:00 - 04.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 000.00 Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED S5507QA-MA004W (90NB14Q2-M004C0) (або еквівалент)