-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED S5507QA-MA004W (90NB14Q2-M004C0) (або еквівалент)
Оголошено тендер
72 000.00
UAH
Номер:
8ebbbd45ff1a473c8e2c5759859eb2d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-08-008611-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
72 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED S5507QA-MA004W (90NB14Q2-M004C0) (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
08.05.2025 13:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук ASUS Vivobook S 15 OLED S5507QA-MA004W (90NB14Q2-M004C0) (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума72 000.00 UAH