• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)

Торги не відбулися

111 666.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 558.33 UAH
Номер: cf5c81cbdaa34a0ead9827bd94304522
Внутрішній номер закупівлі: 25063384
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-18-008953-a   
Замовник: ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
Контактна особа: Степанова Світлана Станіславівна +380980818180 stepanova-sveta1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 111 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.04.2025 16:42 - 23.04.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 18.04.2025 16:42 - 26.04.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴111 666.67 Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)