-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)
Оголошено тендер
134 000.00
UAH
Номер:
edbc41f8fe1d4646adddd689e7ac07ba
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-04-18-010768-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТОВ "ДЕРЖАВНИЙ ЗЕМЕЛЬНИЙ БАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692334
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, місто Київ, вулиця Саксаганського, будинок, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
134 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
18.04.2025 16:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук Apple MacBook Air M4 Chip 15" 16/256GB Midnight (MW1L3) (або еквівалент)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума134 000.00 UAH