-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-16-015507-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23700274
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-08-30-003542-a
- Дата створення : 30.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22448376
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-07-25-010937-a
- Дата створення : 25.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22160495
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2024-06-28-006642-a
- Дата створення : 28.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21957093
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-12-008018-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20015538
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)- ID: UA-2023-08-31-002711-a
- Дата створення : 31.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18825453
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)- ID: UA-2023-08-30-009586-a
- Дата створення : 30.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18820695
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)- ID: UA-2023-08-22-012305-a
- Дата створення : 22.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18748512
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)- ID: UA-2023-07-17-009198-a
- Дата створення : 17.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18423511
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015: 09310000-5)- ID: UA-2022-12-15-019877-a
- Дата створення : 15.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16288701
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-08-17-004698-a
- Дата створення : 17.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15126014
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-08-08-004570-a
- Дата створення : 08.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15053859
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 2
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-08-08-004137-a
- Дата створення : 08.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15053428
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2022-07-18-003837-a
- Дата створення : 18.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14920512
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2022-06-24-004031-a
- Дата створення : 24.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14799982
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА ЄДРПОУ: 03366670ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена