-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-012305-a
Завершена
1 201 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 005.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 005.00 UAH
Номер:
9892491a513b46af92b3fec87822b6f0
Внутрішній номер закупівлі:
18748512
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-22-012305-a
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380563264558 pyos10@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 201 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2023 16:52 - 27.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2023 16:52 - 30.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
30.08.2023 00:02 - 30.08.2023 11:51
Період завантаження договору:
05.09.2023 00:00 - 15.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 201 000.00 Лот 1.