-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)
Оголошено тендер
1 201 000.00
UAH
Номер:
0c8c9079f0e9493b99477d006dea4ce3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-22-006051-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 201 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
22.08.2023 16:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 201 000.00 UAH