-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)
Тендер Prozorro UA-2023-07-17-009198-a
Завершена
3 514 553.86
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 572.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 572.77 UAH
Номер:
a5d955b4a9b34dc89cc4ac85257c58a5
Внутрішній номер закупівлі:
18423511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-17-009198-a
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380563264558 pyos10@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 514 553.86 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.07.2023 16:10 - 22.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2023 16:10 - 25.07.2023 00:00
Аукціон:
26.07.2023 14:55 - 26.07.2023 15:24
Період кваліфікації:
26.07.2023 15:24 - 28.07.2023 13:26
Період завантаження договору:
03.08.2023 00:00 - 13.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 514 553.86 Лот 1.