-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)
Тендер Prozorro UA-2023-07-17-009198-a
Завершена
3 514 553.86
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 572.77 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 572.77 UAH
Період уточнення:
17.07.2023 16:10 - 22.07.2023 00:00
Відповідь надана
Банківська гарантія
Номер:
d997598e99144c4e8451704ef8c56f36
Дата опублікування:
21.07.2023 15:22
Опис:
Шановний Замовнику, у п 2 розділу 3 тендерної документації відсутні Ваші повні реквізити для надання забезпечення тендерної пропозиції, просимо їх повністю зазначити.
Відповідь:
В банківській гарантії бенефіціаром повинен бути зазначений Замовник торгів Павлоградське міжрайонне управління водного господарства, 52005 Дніпропетровська область, Дніпровський район, смт Слобожанське, вул. Василя Сухомлинського, буд.42,
р/р UA388201720355139001001013581, у Державній казначейській службі України ДКСУ м. Київ, ЄДРПОУ 03366670.
Дата відповіді:
24.07.2023 08:26