-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-08-30-003542-a
Завершена
8 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 000.00 UAH
Номер:
cafff3c9fc284501a9c0f18cdc0584c5
Внутрішній номер закупівлі:
22448376
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-30-003542-a
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380563264558 pyos10@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.08.2024 11:49 - 04.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2024 11:49 - 07.09.2024 00:00
Період кваліфікації:
07.09.2024 00:00 - 13.09.2024 10:45
Період завантаження договору:
19.09.2024 00:00 - 29.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 000 000.00 Електрична енергія