-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-08-30-003542-a
Завершена
8 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 40 000.00 UAH
Номер:
9becf6d6c6694ea8bd946193ac9729c0
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2024-12-26-000040
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
26.12.2024 00:00
Період моніторингу:
26.12.2024 17:10 - 17.01.2025 00:00
Статус:
Порушення не виявлені
Опис:
26.12.2024 № 195
Дніпро
Про початок здійснення
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 9 Положення про Східний офіс Держаудитслужби, затвердженого наказом Держаудитслужби від 02.06.2016 № 23 із змінами,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель Східного офісу Держаудитслужби забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Начальник Валентин ДОВГИЙ
Додаток
до наказу Східного офісу
Держаудитслужби
від 26.12.2024 № 195
Витяг з переліку процедур закупівель, щодо яких здійснюється моніторинг
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу назва замовника
9 UA-2024-08-30-003542-a 30.08.2024 ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА інформація, отримана від громадських об’єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону.
Заступник начальника відділу
контролю у сфері закупівель Любов ОПОЛОНИК
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Інформація, отримана від громадських об'єднань, про наявність ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, виявлених за результатами громадського контролю у сфері публічних закупівель відповідно до статті 7 цього Закону
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, відповідності оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями законодавству, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам законодавства, розгляду тендерної пропозиції ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН», своєчасності укладання договору про закупівлю, його оприлюднення, додаткових угод до Договору та їх оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця, своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 16 січня 2025
Предметом аналізу були питання: обрання процедури закупівлі, визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, повноти та своєчасності надання інформації та документів у випадках, передбачених Законом, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості), розгляду тендерних пропозицій, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, внесення змін до договору та їх оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної документації та тендерній пропозиції переможця.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА, (далі – Замовник) UA-P-2024-08-30-004247-a, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи Замовника від 30.08.2024 протокол № 72, реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття, тендерну пропозицію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РТЕ ЮКРЕЙН» (далі – ТОВ «РТЕ ЮКРЕЙН»), повідомлення про намір укласти договір від 13.09.2024, договір від 26.09.2024 №2609 на суму 7 520 852,10 грн з ПДВ (далі - Договір), Додаткові угоди до Договору від 18.10.2024 № 1, від 11.11.2024 № 2, від 12.12.2024 № 3, від 26.12.2024 № 4, від 26.12.2024 №5, пояснення (інформація та документи) Замовника надані 01.01.2025, 13.01.2025 через електронну систему закупівель на запити Східного офісу Держаудитслужби від 27.12.2025, 08.01.2025.
Період усунення порушень:
17.01.2025 15:06 - 23.01.2025 00:00
Дата публікації висновку:
17.01.2025 15:06
Запити/Пояснення
Номер:
17d64f0a22184e88adf7662e1e613c65
Назва:
Питання до пояснення
Дата опублікування:
27.12.2024 11:42
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
02.01.2025 00:00
Опис:
Питання у файлі
Номер:
a913557fa7a641af937f381c68e342cf
Назва:
Електрична енергія
Дата опублікування:
01.01.2025 16:10
Опис:
Пояснення на запит надані у протокольному рішенні № 1 від 01.01.2025
Номер:
97cd621a146f40b7b19d858aa9a9bf97
Назва:
Питання до пояснення
Дата опублікування:
08.01.2025 10:13
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
14.01.2025 00:00
Опис:
Питання у файлі
Номер:
f6447844133644059692b7c6f9a62e35
Назва:
Електрична енергія
Дата опублікування:
13.01.2025 15:36
Опис:
Пояснення на запит (питання 2) надані у протокольному рішення № 2 від 13.01.2025