-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-06-28-006642-a
Завершена
4 487 597.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 22 437.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 22 437.99 UAH
Номер:
b605301562734f9cac5175ba247e546f
Внутрішній номер закупівлі:
21957093
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-28-006642-a
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380563264558 pyos10@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 487 597.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.06.2024 15:20 - 03.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.06.2024 15:20 - 06.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
06.07.2024 00:00 - 10.07.2024 14:24
Період завантаження договору:
16.07.2024 00:00 - 26.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 487 597.40 Електрична енергія