-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
4 487 597.40
UAH
Номер:
b7ea3492194a4bdfa5b03c15443f4b48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-28-007818-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 487 597.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
28.06.2024 15:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума4 487 597.40 UAH