-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-008018-a
Закупівля здійснюється на 2024 рік
Завершена
49 967 873.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 249 839.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 249 839.37 UAH
Номер:
6658a6922bde4767bc053f82ef74d450
Внутрішній номер закупівлі:
20015538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-12-008018-a
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380563264558 pyos10@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
49 967 873.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2023 11:51 - 21.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2023 11:51 - 24.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
24.12.2023 00:01 - 25.12.2023 11:57
Період завантаження договору:
31.12.2023 00:00 - 10.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴49 967 873.00 Лот 1.