-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-12-12-008018-a
Закупівля здійснюється на 2024 рік
Завершена
49 967 873.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 249 839.37 UAH
мін. крок: 0.5% або 249 839.37 UAH
Період уточнення:
12.12.2023 11:51 - 21.12.2023 00:00
Відповідь надана
послуги розподілу
Номер:
70be41f400ee41f3929d9e5047cd2ec3
Дата опублікування:
16.12.2023 14:27
Опис:
Шановний Замовнику, закупівлі проводиться з урахуванням послуг з розподілу чи без?
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за запитання. Закупівля проводиться без врахування послуг з розподілу.
Дата відповіді:
18.12.2023 08:47