• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

49 967 873.00 UAH
Номер: 82d454f4ff634e379130c5ef9e76f464
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-12-003164-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Замовник: ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Очікувана вартість: 49 967 873.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Закупівля здійснюється на 2024 рік
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 12.12.2023 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума49 967 873.00 UAH