-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-12-16-015507-a
Закупівля здійснюється на 2025 рік
Завершена
60 383 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 301 915.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 301 915.50 UAH
Номер:
3d8c97b2939e432e9691d8e1512201ab
Внутрішній номер закупівлі:
23700274
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-16-015507-a
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380563264558 pyos10@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 383 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.12.2024 15:19 - 21.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.12.2024 15:19 - 24.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.12.2024 00:00 - 25.12.2024 14:05
Період завантаження договору:
31.12.2024 00:00 - 10.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 383 100.00 Електрична енергія