• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія (код ДК 021:2015:09310000-5)

Торги відмінено

9 000 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fd1980b050fc44a88f08202dd2fce62f
Внутрішній номер закупівлі: 18820695
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-30-009586-a   
Замовник: ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Контактна особа: Яіцька Олександра Олександрівна 380563264558 pyos10@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.08.2023 16:16 - 04.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.08.2023 16:16 - 07.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 7660aab71ca04ccd905273c60dae67d1
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: У зв’язку з технічною помилкою при визначення типу процедури (не застосовано аукціон)
Період оскарження: 31.08.2023 10:36 - 11.09.2023 00:00
Дата опублікування: 31.08.2023 10:36
Дата виконання: 11.09.2023 00:02
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴9 000 000.00 Лот 1.