-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (код ДК 021:2015: 09310000-5)
Тендер Prozorro UA-2022-12-15-019877-a
Завершена
31 017 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 155 085.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 155 085.00 UAH
Номер:
ab6103c08d4b4013a7fbd9823fe7780b
Внутрішній номер закупівлі:
16288701
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-15-019877-a
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сербіненко Ірина Василівна тел.факс 023264558, тел. 0962254796 PYOS10@META.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 017 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2022 16:01 - 20.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2022 16:01 - 23.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
23.12.2022 00:04 - 26.12.2022 10:12
Період завантаження договору:
01.01.2023 00:00 - 11.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 017 000.00 Лот 1.