-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:2015: 09310000-5)
Оголошено тендер
31 017 000.00
UAH
Номер:
e86740443550436581f154265817082c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-15-006136-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, смт Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
31 017 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (код ДК 021:2015: 09310000-5)
Примітки:
Закупівля на 2023 р.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.12.2022 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума31 017 000.00 UAH