-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-010937-a
Завершена
12 286 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 61 432.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 61 432.00 UAH
Номер:
f4e1db663c494b17b1828c2b032c17ba
Внутрішній номер закупівлі:
22160495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-25-010937-a
Замовник:
ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03366670
-
Адреса:
52005, Україна, Дніпропетровська область, с-ще Слобожанське, Василя Сухомлинського, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яіцька Олександра Олександрівна 380563264558 pyos10@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 286 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2024 17:48 - 30.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2024 17:48 - 02.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
02.08.2024 00:00 - 02.08.2024 14:27
Період завантаження договору:
08.08.2024 00:00 - 18.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 286 400.00 Електрична енергія