• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

12 286 400.00 UAH
Номер: 29d7ce9110fe4ed58f1351c590c58b0b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-25-012834-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Замовник: ПАВЛОГРАДСЬКЕ МІЖРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
Очікувана вартість: 12 286 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 25.07.2024 17:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума12 286 400.00 UAH