-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-05-25-000333-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29319121
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2026-05-19-001445-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29262139
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2025-09-17-006266-a
- Дата створення : 17.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26461310
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2025-09-05-005150-a
- Дата створення : 05.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26343501
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівТорги відміненоТорги відмінено -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (теплові лічильники)- ID: UA-2025-08-11-006429-a
- Дата створення : 11.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26103301
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго" ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2025-01-13-010810-a
- Дата створення : 13.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24002028
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2024-08-05-003948-a
- Дата створення : 05.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22227678
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2024-01-16-000936-a
- Дата створення : 16.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20390527
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і га- ID: UA-2023-09-28-003325-a
- Дата створення : 28.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19116916
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2023-09-28-002225-a
- Дата створення : 28.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19115829
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2023-08-23-010172-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18760039
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 38425100-1 Манометри- ID: UA-2022-12-06-004431-a
- Дата створення : 06.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16113416
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38425100-1 МанометриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2022-11-29-000470-a
- Дата створення : 29.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16019877
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2022-11-11-008873-a
- Дата створення : 11.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15847222
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів- ID: UA-2022-10-05-000134-a
- Дата створення : 05.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15498316
Стрийтеплоенерго ЄДРПОУ: 05432684ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівЗавершена -