• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

Торги відмінено

483 576.00 UAH з ПДВ
Номер: 22aaba81355b4ef490a8726fd3010699
Внутрішній номер закупівлі: 29262139
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-001445-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго"
Контактна особа: Бойко Любов +380505700321 str_tep@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 483 576.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 09:43 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 09:43 - 27.05.2026 00:00
Аукціон: з 27.05.2026 13:35

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 3442fd77f6e84cc7b00220ccda9848c8
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: неможливість усунути виявлені порушення в ТД
Період оскарження: 25.05.2026 08:46 - 05.06.2026 00:00
Дата опублікування: 25.05.2026 08:46
Дата виконання: 05.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴483 576.00 Лічильники тепла, лічильники гарячої води