-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Тендер Prozorro UA-2023-08-23-010172-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер:
8bee3cd0b53f414a888be2f119095555
Внутрішній номер закупівлі:
18760039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-23-010172-a
Замовник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Любов +380505700321 str_tep@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.08.2023 16:02 - 28.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2023 16:02 - 31.08.2023 16:00
Період кваліфікації:
31.08.2023 16:00 - 01.09.2023 08:47
Період завантаження договору:
07.09.2023 00:00 - 17.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Лічильники гарячої води, лічильники тепла та комплектуючих, витратоміри