• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лічильники гарячої води, лічильники тепла та комплектуючих, витратоміри

Оголошено тендер

200 000.00 UAH
Номер: 841f92fbc62d4f739f8c609a1463fc5f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-23-002813-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Стрийтеплоенерго
Замовник: Стрийтеплоенерго
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лічильники гарячої води, лічильники тепла та комплектуючих, витратоміри
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування: 23.08.2023 14:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума200 000.00 UAH