-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (теплові лічильники)
Тендер Prozorro UA-2025-08-11-006429-a
Завершена
515 122.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 576.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 576.00 UAH
Номер:
7dcd1dcf7f2a43cd9427843969dd9d78
Внутрішній номер закупівлі:
26103301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-11-006429-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Любов +380505700321 str_tep@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
515 122.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.08.2025 14:18 - 16.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2025 14:18 - 19.08.2025 00:00
Аукціон:
з 19.08.2025 14:36
Період кваліфікації:
19.08.2025 00:00 - 19.08.2025 10:10
Період завантаження договору:
25.08.2025 00:00 - 04.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴515 122.00 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (теплові лічильники)