-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-005150-a
Торги відмінено
99 870.00
UAH з ПДВ
Номер:
9cb2edfc67954b6f9762174a43b7925a
Внутрішній номер закупівлі:
26343501
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-05-005150-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Любов +380505700321 str_tep@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 870.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2025 11:47 - 10.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2025 11:47 - 13.09.2025 08:00
Аукціон:
з 15.09.2025 14:18
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
0a957ff7276e494aa9aef0b16249f6ce
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
відповідно до п.п.2 п.50 через неможливість внести зміни до ТД
Період оскарження:
12.09.2025 09:49 - 23.09.2025 00:00
Дата опублікування:
12.09.2025 09:49
Дата виконання:
23.09.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴99 870.00 Лічильники тепла, лічильники гарячої води