-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Тендер Prozorro UA-2025-09-17-006266-a
Завершена
121 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
80b3b623f6ce424a858c3e17622ddbdd
Внутрішній номер закупівлі:
26461310
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-17-006266-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Любов +380505700321 str_tep@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
121 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.09.2025 12:25 - 23.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.09.2025 12:25 - 26.09.2025 13:00
Аукціон:
з 29.09.2025 13:33
Період кваліфікації:
26.09.2025 13:00 - 01.10.2025 08:36
Період завантаження договору:
07.10.2025 00:00 - 17.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴121 300.00 Лічильники тепла, лічильники гарячої води