-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильники тепла, лічильники гарячої води
Оголошено тендер
121 300.00
UAH
Номер:
81f57b32b2064c35a2bf18aa85ae7e06
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-17-007291-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
121 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лічильники тепла, лічильники гарячої води
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
17.09.2025 12:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума121 300.00 UAH