• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів

Завершена

483 576.00 UAH з ПДВ
Номер: ed59d31396bb424381dd000fb384d7e4
Внутрішній номер закупівлі: 29319121
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-25-000333-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго"
Контактна особа: Бойко Любов +380505700321 str_tep@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 483 576.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.05.2026 09:15 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.05.2026 09:15 - 02.06.2026 09:00
Аукціон: з 03.06.2026 12:21
Період кваліфікації: 02.06.2026 09:00 - 02.06.2026 12:57
Період завантаження договору: 08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴483 576.00 Лічильники тепла, лічильники гарячої води