-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильники тепла, лічильники гарячої води
Оголошено тендер
483 576.00
UAH
Номер:
9770f60e12cb42e796c4636b8da0979d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-25-000418-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Стрийтеплоенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
483 576.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лічильники тепла, лічильники гарячої води
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
25.05.2026 08:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума483 576.00 UAH