-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Тендер Prozorro UA-2025-01-13-010810-a
Завершена
71 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 357.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 357.00 UAH
Номер:
ef2dfa7722b8424ebb8d204a83d20ee3
Внутрішній номер закупівлі:
24002028
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-01-13-010810-a
Замовник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Любов +380505700321 str_tep@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
71 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.01.2025 15:49 - 18.01.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2025 15:49 - 21.01.2025 15:47
Період кваліфікації:
21.01.2025 15:47 - 22.01.2025 14:52
Період завантаження договору:
28.01.2025 00:00 - 07.02.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴71 400.00 Лічильник газу роторний G 160 «ТЕМП» або еквівалент