-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильник газу роторний G 160 «ТЕМП» або еквівалент
Оголошено тендер
71 400.00
UAH
Номер:
ffeada8c59074faea3e14a7798b9a67b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-01-13-015290-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
71 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лічильник газу роторний G 160 «ТЕМП» або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
13.01.2025 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума71 400.00 UAH