-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Тендер Prozorro UA-2024-01-16-000936-a
Завершена
393 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 967.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 967.00 UAH
Номер:
9cc601970a9a4aea81629428ba5a3f18
Внутрішній номер закупівлі:
20390527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-16-000936-a
Замовник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Любов +380505700321 str_tep@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
393 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2024 09:53 - 23.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2024 09:53 - 26.01.2024 13:04
Період кваліфікації:
26.01.2024 13:05 - 26.01.2024 14:47
Період завантаження договору:
01.02.2024 00:00 - 11.02.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴393 300.00 витратоміри ультразвукові ,лічильники тепла