-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 —38420000-5 — Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (витратоміри ультразвукові, теплові лічильники )
Оголошено тендер
393 300.00
UAH
Номер:
3e1f67fc0fc449f79be6e81c6c8a2086
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-16-000137-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
393 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 —38420000-5 — Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (витратоміри ультразвукові, теплові лічильники )
Примітки:
Замовник здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
16.01.2024 08:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума393 300.00 UAH