-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-003948-a
Завершена
351 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 758.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 758.50 UAH
Номер:
53b318d4cfb741e3a1d6e22b001753c3
Внутрішній номер закупівлі:
22227678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-05-003948-a
Замовник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Любов +380505700321 str_tep@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
351 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2024 11:52 - 10.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2024 11:52 - 13.08.2024 12:00
Період кваліфікації:
13.08.2024 12:00 - 14.08.2024 13:11
Період завантаження договору:
20.08.2024 00:00 - 30.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴351 700.00 лічильники гарячої води, лічильники тепла та комплектуючі