-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лічильники теплової енергії, лічильники води з приєднувальними штуцерами
Оголошено тендер
351 700.00
UAH
Номер:
05c0ca3025eb4b968d9dd73a5615fb3b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-05-004972-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Стрийтеплоенерго
×
-
Код ЄДРПОУ:
05432684
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, вул. Новаківського, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
351 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лічильники теплової енергії, лічильники води з приєднувальними штуцерами
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів
Дата опублікування:
05.08.2024 11:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума351 700.00 UAH