-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивні мати татамі «Ластівчин хвіст», Спортивні РОЛЛ - мати- ID: UA-2024-09-25-008512-a
- Дата створення : 25.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22701340
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лави гімнастичні та шведські стінки- ID: UA-2024-09-13-008379-a
- Дата створення : 13.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22582871
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивні мати амортизуючі- ID: UA-2021-11-01-003084-a
- Дата створення : 01.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12230119
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ- ID: UA-2020-11-13-004666-c
- Дата створення : 13.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7188434
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ- ID: UA-2020-10-21-006641-a
- Дата створення : 21.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6816480
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ- ID: UA-2020-09-07-002002-b
- Дата створення : 07.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6177239
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Татамі для дзюдо- ID: UA-2020-08-28-002532-b
- Дата створення : 28.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6084572
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ- ID: UA-2020-07-30-007735-c
- Дата створення : 30.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5767359
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Татамі для дзюдо- ID: UA-2020-07-30-007417-c
- Дата створення : 30.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5766933
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Покришка (покриття) для борцівського килима для боротьби вільної з колом діаметром 9м.- ID: UA-2020-06-30-005061-a
- Дата створення : 30.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5432775
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Покришка (покриття) для борцівського килима для боротьби вільної з колом діаметром 9м.- ID: UA-2020-05-25-005423-b
- Дата створення : 25.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5077555
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стінка гімнастична трансформована в трибуну- ID: UA-2018-09-03-000404-a
- Дата створення : 03.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2393951
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Покриття на борцівські мати для греко-римської та вільної боротьби- ID: UA-2018-06-23-000836-a
- Дата створення : 23.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2193986
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Татамі- ID: UA-2017-10-19-000124-a
- Дата створення : 19.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1286699
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Татамі- ID: UA-2017-10-04-000303-b
- Дата створення : 04.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1243854
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради ЄДРПОУ: 02928203ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарТорги не відбулисяТорги не відбулися -