-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Даянг для Тхеквондо ВТ
Тендер Prozorro UA-2020-07-30-007735-c
Торги не відбулися
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
Номер:
3735e9ff93394743acdf71155e7a052a
Внутрішній номер закупівлі:
5767359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-30-007735-c
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина +380974498137 kzzosvsm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
350.00 UAH
Період уточнення:
30.07.2020 17:16 - 08.08.2020 17:07
Період прийому пропозицій:
30.07.2020 17:16 - 18.08.2020 17:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за Товар здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом перерахування коштів у національній валюті України на поточний рахунок Постачальника на підставі підписаної видаткової накладної в строк протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Даянг для Тхеквондо ВТ
Кількість
1 комплект
Період постачання
18.08.2020 - 30.09.2020