-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Татамі для дзюдо
Тендер Prozorro UA-2020-08-28-002532-b
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
ca0821f43c9f41f4845a1a3484abcefe
Внутрішній номер закупівлі:
6084572
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-28-002532-b
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина +380974498137 kzzosvsm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2020 13:07 - 03.09.2020 13:02
Період прийому пропозицій:
28.08.2020 13:07 - 13.09.2020 13:02
Аукціон:
14.09.2020 14:43 - 14.09.2020 15:04
Період кваліфікації:
14.09.2020 15:04 - 16.09.2020 11:13
Період завантаження договору:
16.09.2020 11:13 - 06.10.2020 11:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за Товар здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом перерахування коштів у національній валюті України на поточний рахунок Постачальника на підставі підписаної видаткової накладної в строк протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Татамі для дзюдо
Кількість
1 комплект
Період постачання
14.09.2020 - 31.10.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СПОРТ ІДАС"
Оскарження: 16.09.2020 11:13 - 27.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40810134
-
Контактна особа:
Рязанов Владислав Вячеславович +380676334056 sport.idas@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 1, квартира 41
Оскарження: 16.09.2020 11:13 - 27.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
348 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.09.2020 11:13
Документи
73
Скарги
0
ФОП ПЛІЄВА ЛЮДМИЛА БОРИСІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3171310223
-
Контактна особа:
плієва людмила борисівна +380976678759 judo13131@gmail.com
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ШИННА, будинок 10А, ГУРТОЖИТОК
Початкова пропозиція
349 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
349 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
3a4747d59c654d44bc8b90f5bb1e205b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-28-002532-b-a1
Постачальник:
ТОВ "СПОРТ ІДАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40810134
-
Контактна особа:
Рязанов Владислав Вячеславович +380676334056 sport.idas@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 1, квартира 41
Номер договору:
28/9
Сума договору:
348 120.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
290 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
28.09.2020 09:17
Статус:
Виконаний