-
Відкриті торги
-
КЕП
Татамі для дзюдо
348 120.00
UAH з ПДВ
Номер:
3a4747d59c654d44bc8b90f5bb1e205b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-28-002532-b-a1
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Контактна особа:
Ірина +380974498137 kzzosvsm@ukr.net
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "СПОРТ ІДАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40810134
-
Контактна особа:
Рязанов Владислав Вячеславович +380676334056 sport.idas@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМОНАВТІВ будинок 1, квартира 41
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Номер договору:
28/9
Дата підписання:
28.09.2020 09:17
Період дії договору:
28.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
348 120.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 020.00 UAH)
Оплачено:
348 120.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 58 020.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Татамі для дзюдо
Кількість
1 комплект
Період постачання
14.09.2020 - 31.10.2020