-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Покришка (покриття) для борцівського килима для боротьби вільної з колом діаметром 9м.
Тендер Prozorro UA-2020-05-25-005423-b
Торги не відбулися
40 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 200.00 UAH
Номер:
ec75fe4d00284d9f8caab67846ecc89c
Внутрішній номер закупівлі:
5077555
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-05-25-005423-b
Замовник:
Комунальний заклад "Запорізька обласна школа вищої спортивної майстреності" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928203
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина +380974498137 kzzosvsm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.00 UAH
Період уточнення:
25.05.2020 15:18 - 01.06.2020 12:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2020 15:18 - 11.06.2020 12:00
Аукціон:
12.06.2020 13:25 - 12.06.2020 13:58
Період кваліфікації:
12.06.2020 13:58 - 24.06.2020 16:24
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за Товар здійснюється Покупцем у безготівковій формі шляхом перерахування коштів у національній валюті України на поточний рахунок Постачальника на підставі підписаної видаткової накладної в строк протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покришка (покриття) для борцівського килима для боротьби вільної з колом діаметром 9м.
Кількість
1 штуки
Період постачання
22.06.2020 - 31.07.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Андрєева Дар'я Борисівна"
Оскарження: 19.06.2020 09:57 - 30.06.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3288518583
-
Контактна особа:
Роман Андрєев +380999669886 and4sport@gmail.com
-
Адреса:
02121, Україна, м. Київ, Київ, пр. Бажана 5-Г, кв.68
Оскарження: 19.06.2020 09:57 - 30.06.2020 00:00
Початкова пропозиція
31 499.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 799.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.06.2020 09:57
Документи
7
Скарги
0
ФОП "БАБКО-МАЛИЙ АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ"
Оскарження: 22.06.2020 15:57 - 03.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3201317595
-
Контактна особа:
Антон Бабко-Малий +380675132093 wr.wrest@gmail.com
-
Адреса:
51283, Україна, Дніпропетровська область, Новомосковський район село Піщанка, ВУЛ.ПРОЛЕТАРСЬКА будинок 7Б
Оскарження: 22.06.2020 15:57 - 03.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
36 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
22.06.2020 15:57
Документи
26
Скарги
0
ФОП Локтіонов Юрій Петрович
Оскарження: 24.06.2020 16:19 - 05.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2497614151
-
Контактна особа:
Кулік Юлія Олексіївна +380952436454 lockmatzp@gmail.com https://lockmat.com.ua
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Бородінська, буд. 12, кв. 123
Оскарження: 24.06.2020 16:19 - 05.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
37 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 795.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.06.2020 16:19
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ЕХОКОР"
Оскарження: 24.06.2020 16:24 - 05.07.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38634828
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕХОКОР" +380675782494 ehocor_d@i.ua http://ehocor.com.ua
-
Адреса:
Україна, вул. Рилєєва, буд. 60, м. Харків, 61093
Оскарження: 24.06.2020 16:24 - 05.07.2020 00:00
Початкова пропозиція
38 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 796.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.06.2020 16:24
Документи
11
Скарги
0